Оплата і повернення товару

Замовляйте наші посібники і розраховуйтесь карткою єПідтримка.

При розрахунках можливі такі варіанти оплати:

1. Оплата банківською карткою.

​  Для оплати замовлення картою оберіть відповідну платіжну систему. Після підтвердження замовлення Ви потрапите на сайт  платіжної системи, де необхідно буде ввести реквізити Вашої платіжної картки та пройти верифікацію.

Відправлення товару здійснюється тільки після 100% оплати.

 ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

   Якщо ви виявили брак (розмазування фарби, непродруковування фарби, нечіткий друк, склеєні сторінки, нерівне обрізання, перевернуті аркуші, відсутність аркушів або їхнє повторення, невідповідність назви книжки на обкладинці її змісту, тощо) у примірнику книжки, придбаної в інтернет-магазині АБАРІС, та можете його підтвердити фотографією – ми повернемо вам кошти після повернення товару, або ж заміняємо пошкоджені книжки на нові аналогічні без браку (за бажанням).

   Для цього слід оформити заявку, написавши на e-mail: posibnyk@abaris.com.ua.

  При оформленні заявки необхідно вказати таку інформацію: П.І.Б., контактний телефона, а також долучити фото, на якому чітко видно виявлений недолік.

   Браковані примірники книг можна повернути у той самий спосіб, в який відбувалась доставка (Нова Пошта або Укрпошта). Повернення відбувається за кошт видавництва після отримання книжкової продукції з елементами браку.

   Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 «Про реалізацію окремих положень Закону України “Про захист прав споживачів”» друковані видання належної якості не підлягають обміну та поверненню.