Доставка

ВІДПРАВЛЕННЯ ЗДІЙСНЮЮТЬСЯ 2 РАЗИ НА ТИЖДЕНЬ

“Укрпошта Експрес”

Вартість доставки складає приблизно 50-100 грн. Без комісій. Доставка замовлення  у ваше відділення “Укрпошта” буде здійснена протягом 2-3 днів. Для отримання відправлення необхідний паспорт або посвідчення особи.

Зверніть увагу: на період воєного стану замовлення відправляються впродовж тіжня після оформлення. 

Доставка на склад “Нова пошта

Вартість доставки – відповідно до тарифів оператора (50-100 грн). Без комісій. На період карантину замовлення буде відправлене впродовж тижня після оформлення замовлення та доставлене у пункт самовивозу протягом 1-2 робочих днів. «Нова пошта» проінформує SMS-повідомленням про те, що замовлення чекає у відділенні «Нова пошта».

Зверніть увагу: на період воєного стану замовлення відправляються впродовж тіжня після оформлення. 

Замовлення може безкоштовно зберігатися на складі «Нова пошта» 4 робочі дні. На 5 день замовлення автоматично відправляється назад Відправникові. Для отримання відправлення необхідний паспорт, посвідчення особи або додаток «Нова пошта». Доставка здійснюється по всій території України.

Кур’єрська доставка “Нова пошта” (склад – двері)

Вартість доставки – відповідно до тарифів оператора. Без комісій. Доставка здійснюється по всій території України.

Поштомат “Нова пошта

Поштомат – це термінал самообслуговування, де ви можете забрати своє замовлення. Вартість доставки – відповідно до тарифів оператора. Без комісій.. Оплата замовлення можлива тільки on-line на сайті. Коли посилка прибуде у поштомат – ви отримаєте SMS-повідомлення з кодом для відкриття комірки. Замовлення може безкоштовно зберігатися у поштоматі «Нова пошта» 3 робочі дні. На 4 день замовлення автоматично відправляється назад Відправникові. Доставка здійснюється по всій території України.